Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Zodiako ženklas Žuvys

Žuvys - ko gero pats jausmingiausias zodiako ženklas, kuris net nesidomėdamas nestandartiniais dalykais ir religijomis atrodo ganėtinai išplaukęs, neretai meluoja, svajoja ir kuria neįtikėtinas istorijas. Jau vien dėl savo polinkio skųstis, dejuoti ir kalbėti apie jausmus kitiems dažnai atrodo kaip manipuliatorius, kuris taip galimai siekia sau naudos. Tiesa tokia, jog žuvis gali būti ir pakankamai neblogas žmogelis, tačiau asmenybė jo silpna. Jam dažnai sudėtinga susitvarkyti su savo problemomis, suprasti savo jausmus bei apsiginti situacijose, todėl dažnai sunkiose situacijose ieško palaikymo. Štai būtent žuvys mėgsta manipuliuoti kitų jausmais ir grasinti nusižudyti jei tik praras tvirtą ramstį, tačiau dažniausiai to nedaro. 

Aukštesnio dvasingumo žuvų ženklo žmonės turi itin gerą intuiciją, gali būti apdovanoti stipriu šeštuoju pojūčiu, aiškiaregyste. Žuvų itin laki fantazija, todėl gali tobulai atrasti save mene. Taip pat būtent žuvys pasižymi altruizmu ir kas kitiems zodiako ženklams atrodo kaip manipuliacija jausmais, žuvims iš tiesų yra tik poreikis padėti kitiems. Tokie jausmai kyla iš jų vidinio manymo, kad kiti irgi negali susitvarkyti su savo problemomis, kaip ir jie patys. 

Valdovas - Jupiteris, o Vakarietiškame horoskope papildomai ir Neptūnas.