Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Zodiako ženklas Avinas

Avinas - pirmas zodiako ženklas, todėl ir šio ženklo atstovai siekia būti lyderiais, trokšta būti matomi ir pripažinti, paprastai visur ir visada yra greiti ir itin aktyvūs. Avinas pakankamai impulsyvus ženklas, tačiau labai atviras, ryžtingas ir geraširdis, todėl draugaudami su tipišku avinu galite būti tikri, jog jis nors ir dažnai tiesiai šviesiai rėžiantis ką galvoja, tačiau tikrai nuoširdus. Avinas aktyvus, užsispyręs, mėgstantis veikti. Šio ženklo atstovai orientuoti į išorinį savo vaizdą, veiksmą ir yra labai energingi, drąsūs bei greitai prisitaiko prie naujų aplinkybių. Toks jų būdas dažnai rodo ir pakankamai nepastovų ir nestabilų charakterį, o labiau išreikštas avinas asmenybėje gali rodyti ir itin chaotišką, nervingą ir ūmaus būdo mušeiką. 

Priklauso ugnies stichijai. 

Avino ženklo valdovas yra Marsas. 

Dėl didelės ugnies energijos turi pakankamai aukštą libido tiek moterys, tiek vyrai. Tas pats pasakytina ir apie Marsą I būste, kuris papildomai suteikia Avino ženklo energijos.