Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija - tai kelias į savo sielą...

  • Horoskopai
  • Ezoterika
  • Vedų išmintis
Užpildykite trūkstamus laukus...

Specialūs Pasiūlymai

ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA Astrologė Simona

Konsultacijos pateikiamos video formate bei raštu.

Asmeninis gimimo horoskopas. Kiekvienas iš mūsų turi savo prigimtinį astrologinė žemėlapį, kuris tarsi pasąmoninis antspaudas lydi visą gyvenimą. Šis žemėlapis parodo asmenines savybes, charakterį, elgesį skirtingose gyvenimo srityse, gabumus, talentus, santykius su kitais žmonėmis, sėkmę, atsineštus likučius (karmą) iš praeitų gyvenimų. Taip pat rodo gyvenimo išbandymus, polinkį į dvasingumą ir t.t. Asmeninis gimimo horoskopas atskleidžia charakterio savybes, padeda žmogui suvokti save, santykius su kitais žmonėmis bei savo paskirtį šioje žemėje. Detaliai aprašoma tinkamiausia darbo sritis, finansinė padėtis, šeimos santykiai, pagrindindinės gyvenimo kryptis bei ką daryti, jog žmogus visomis prasmėmis geriau pragyventų savo gyvenimą. 

KAINA 108 EUR.

Pateikiama video formate, asmeninė analizė raštu kaina 130 Eur.

Vaiko horoskopas. Detaliai apžvelgiama vaiko asmenybė, jo tikslai ir poreikiai. Turbūt ne vienas tėvelis, auginantis keletą vaikų pasakytų, jog kiekvienas vaikas yra visiškai skirtingas, o ir auklėti jį dažnai tenka visiškai kitaip. Vaiko horoskopas padeda tėvams suvokti tikrąsias vaiko reikmes. 

70 EUR.

Metinė prognozė. Pabrėžtina, jog metinė prognozė, remiantis Vakarietiška sistema (soliaru, derinant tranzitus) prognozuoja gyvenimo įvykius NUO žmogaus gimtadienio iki KITO JO GIMTADIENIO. Metinė prognozė padeda suvokti, kam šiuo metu tinkamas laikas, o kokius tikslus galbūt reikėtų kuriam laikui atidėti. 

Integruojama Jyotish astrologija. Tai labai išsami metinė apžvalga, tačiau tuo pačiu visada atsižvelgiama į prigimtinį horoskopą ir šio gyvenimo tikslus.

220 EUR.

Metinės prognozės keitimas. Soliaro keitimas.  Galbūt būtent šiuo metu jūs planuojate naują verslą, siekiate paaukštinimo darbe ar siekiate pritraukti naujų finansavimo šaltinių? O gal planuojate vaikelio gimimą? Galbūt jūsų metinė prognozė rodo tikėtinas sveikatos problemas? Tuomet astrologas gali rekomenduoti keisti gimtadienio prognozę išvykstant į tam tikrą pasaulio šalį. Ne nuo visų sunkumų žmogus turėtų bėgti, tačiau iš tiesų galima pasidėlioti sau tinkamas aplinkybes atitinkamai pagal gyvenimo laikotarpį ir esamus tikslus. 

Plačiau apie gimtadienio prognozės keitimą štai čia:

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/soliaro-keitimas/18

50 EUR. + 170 EUR JEIGU REIKIA DETALIOS PROGNOZĖS

Poros suderinamumas. Trumpas poros suderinamumas padeda apžvelgti kokie pagrindiniai panašumai, skirtumai ir iššūkiai, ar pora tinkama. Išsamus poros suderinamumas detaliai įvertina kiekvieno partnerio charakterį, indėlį į santykius bei bendrą poros suderinamumą. 

Išsamus poros suderinamumas 108 EUR.

Konkretūs klausimai. Galima užduoti kokrečius klausimus astrologui - Kada patartina planuoti vaikelį? Kada tikėtina santuoka? Kokia profesija man tinkamiausia? Koks dabar gyvenimo laikotarpis, ką turėčiau iš jo pasiimti ir t.t. 

80 EUR (5 klausimas)

130 EUR (10 klausimų)

Susisiek su manimi

El. pastas: astrologijosguru@gmail.com

Telefonas: +37067463300

Užsisakyti konsultaciją