Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

ASTROLOGINĖS KONSULTACIJOS

About

Egzistuoja daugybė Astrologijos mokslo šakų ir sistemų. Pagarba joms visoms. 

Nagrinėdama asmeninius gimimo horoskopus naudoju Vedų Jyotish astrologijos sistemą, tačiau remiuosi ir Vakarietiškosios astrologijos žiniomis, ypač sudarinėdama prognozes.

Rytų astrologija didžiausią dėmesį skiria mėnuliui, tuo tarpu Vakarietiška - saulei.

Astrologija labai tiksliai parodo ko mes atėjome į šį pasaulį, kokie mūsų tikslai, kokias asmenines savybes gavome ir ką turime išmokti.

Astrologijoje aiškiai matyti gyvenimo periodai, kurių metu turėsime daugiausiai iššūkių, o taip pat periodai, kai sėkmė bus mūsų pusėje. Atsižvelgiant į tai patariama planuoti gyvenimo įvykius, kadangi rezultatai labai priklauso nuo astrologinio periodo. 

Kiekvieno iš mūsų siela atėjo išmokti tam tikras gyvenimo pamokas, kurios aiškiai matyti per Jyoutish Vedų astrologijos sistemą. Rachu ir Atmakaraka tiksliau nei bet kuri kita sistema parodo ką turime išmokti, todėl tai žinodami galime išvengti daugybės klystkelių.

Taip pat naudoju ir Vakarietiškąją astrologijos sistemą. Atitinkamai pagal norus, kurie ir yra visko varomoji ašis žmogus kiekvienais metais gali skristi į pasirinktą šalį ir taip keisti savo metinę prognozę. 

Astrologė Simona

img

Kartu su astrologija keliauju jau devyneri metai. Esu netradicinė astrologė, Reiki meistrė. Daugelį metų tyrinėjau ir konsultavau remiantis Vakarietiška sistema, tačiau šiuo metu sudarydama asmeninius horoskopus integruoju ir Rytų (Jyotish) astrologiją. Baigiau Rytų Jyotish astrologijos studijas pas Indijos astrologą Arjun Chakraborty. 

Astrologiją tyrinėju plačiai, giliai ir nuodugniai pripažįstant kiekvieno žmogaus unikalumą bei individualumą, o analizuodama asmeninius horoskopus integruoju bendras Rytų psichologijos Vedų išminties ir psichoterapjos žinias. Du metus studijuojavau Geštalto psichoterapiją Vilniaus Geštalt Psichoterapijos institute.

Astrologija labai tiksliai parodo ko mes atėjome į šį pasaulį, kokie mūsų tikslai, kokias asmenines savybes gavome ir ką turime išmokti. Būtent Rytų astrologijos žinios ir Baghti Joga sudėliojo visus taškus ant 'i" mano kelio paieškoje, tačiau visi mes turime savo asmeninį kelią ir kartais tam prireikia tokių žmonių kaip aš, kurie gali būti laidinininkais į savo tikrąjį kelią. Niekada nėra vienodų žmonių kaip ir situacijų, o laimingas žmogus gali būti tik drąsiai pasitikdamas savąjį širdies kelią ir išmokęs atsiriboti nuo išorinių įtakų.

"Eik kuo toliau nuo minios - nes tik minia ir gali tau parodyti kas ne tavo ir neteisinga" - neretai tuo vadovaujuosi. Taip pat drįstu teigti, kad žmogaus, kuris sugeba pakilti virš proto matricos ir atlikti gilias askezes likimas keičiasi neapsakomai. Problema tik tame, kad žmonės neretai trokšta kažkam kitam perduoti atsakomybę už savo gyvenimą. 

Taip pat vedu astrologijos kursus online, grupėse, kur žmonės gali stoti į akistatą su pačiu savimi ir pamatyti save be išorinių interpretacijų ir tuo pačiu įgyti gilias Rytų astrologijos žinias.

Išsilavinimas:

Verslo ir administravimo bakalauras (finansų vadyba). Kauno technologijos universitetas.

Geštalto psichoterapijos studijos. Vilniaus Geštalto institutas.

Vedų astrologija, Rytų Youtish astrologija (Mokytojai Rami Bleckt ir Arjun Chakraborty).

Kaip aukščiausią žinojimą priimu Bhaktijoga. 

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/srimad-bhagavatam/60

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/bhagavat-gita---kokia-ji-yra-a-c-bhaktivedanta-swami-prabhup/42

Nepriklausau jokiai bendruomenei, esu individuali ir nepriklausoma.