Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Tavo lyties aspektas prigimtiniame horoskope

Vyriškumo ir moteriškumo tematika plačiai aptarinėjama visuotinėje erdvėje, kadangi visiškai nenuneigiamas faktas, jog šiais laikais dauguma vyrų tapo verkiančiomis savo gyvenime tikslo nerandančiomis moterytėmis, o dauguma moterų save įvelka į apvalkalą, kuriame turi atlikti ne tik namų židinio puoselėtojos, bet ir finansinės naštos nešėjos roles. Šios temos pasistengsiu neplėtoti, kadangi vyrų ir moterų vaidmenys taip stipriai išsikreipė, jog labiausiai išsivysčiusių turtingų šalių vyrai visiškai nebenori prisiimti atsakomybės už šeimą ir ją materialiai išlaikyti, o moterys jau keleto mėnesių kūdikius palieka auklėms ir išlekia į darbą, nes taip reikia vardan šeimos. Galima rasti pačių plačiausių diskusijų apie tai, jog lytis yra tik tam tikras šablonas, pritaikomas nuo pat gimimo, kai mergytėms velkami sijonai ir rožinė spalva, o berniukams perkamos mašinytės ir žydri marškinėliai. Lygiai taip pat galima viską sulieti į tam tikra belytę visumą, kai visuotinė lygybė nebeskirsto žmones į lytis ir vietoj krūtinės didinimo operacijos galima susidėti ir lygiai tokius pat tik mažesnius kiaušinius. 
Taigi kaip lyties aspektas išreikštas nataliniame gimimo horoskope?
Vyriškiems ženklams priskiriami ugnies ir oro ženklai (avinas, liūtas, šaulys, dvyniai, svarstyklės, vandenis). Šie ženklai siejasi su stiprybe, agresija, užtikrintumu. Ugnies ženklai daugiau siejasi su agresija, oro ženklai – veiklumu, iniciatyva, komunikabilumu. 
Moteriškiems ženklams priskiriami žemės ir vandens ženklai, t.y. jautis, vėžys, mergelė, vėžys, žuvys ir skorpionas. Šie ženklai siejasi su pasyvumu, buitimi, delsimu ir dvejojimu. Žemės ženklai daugiau siejasi su buitimi, pastovumu, darbštumu, vandens – su emocijomis ir jausmais. 
Vyrams labai svarbu saulės ženklas, moterims – mėnulio, taip pat svarbu ascendentas, planetos I būste, aspektai ir t.t. Juk būtent moterims dažnai priskiriamos savybės yra jautrumas, empatija, jausmai, todėl išreikšti vandens ženklai gali duoti didesnį jausmingumą, žemės – gebėjimą susidoroti su buitimi, koncentraciją ties šeima ir namais. Tuo tarpu oro ženklai duos poreikį mokytis, bendrauti, veikti, o ugnies – ryžtą, energiją ir kovą. 
Rytų astrologų teigimu, I būste esantis moters Marsas suteikia jai vyriškų savybių, ryžto ir kovingumo, sunku įsivaizduoti jog standartiškai tokia moteris galėtų būti kažkaip engiama ar patirti smurtą, nes ji vistiek rastų būdų kaip save apginti, o ir už kitus gali pakovoti. Senais laikais tokių moterų niekas nevesdavo, nes jos buvo laikomos itin nepatogiomis moterimis. 
Tuo tarpu vyro nataliniame horoskope esanti venera ar mėnulis I astrologiniame būste kaip tik gali suteikti perdėto jausmingumo, pasyvumo, lėto veikimo.
Kas bus jei susitiks moteris, su stipriai išreikštu Marsu ir vyras, su išreikštu Mėnuliu? Taip, tai bus moteris "tankas" ir verkšlenantis vyrukas, kuris net nesuvoks kaip tokio tipo moteris perims visą šeimos vairą į savo rankas ir jam liks tik tyliai sėdėti ant sofos.
P.s. Kiekvienas horoskopas vertinamas individualiai, čia pateikiami aprašymai yra bendrojo pobūdžio, nes horoskope gali būti kiti rodikliai, kurie keičia rodiklių pasireiškimą.