Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Paklauskite

Galbūt domina ne visas asmeninis horoskopas ir ateitis, o konkretus klausimas. Paklausk! 

Atsakymų pavyzdžiai:

1. Kokia man tinkamiausia profesinė veikla?

Intelektas ir protas nukreiptas į studijas, mokslus bei galutinės tiesos paieškas bei gyvenimo prasmę. Pati esi svarstyklės, protas – šaulio ženkle, o ego (saulės ženklas) dvyniuose. Tai reiškia, jog esi nenustygstanti vietoje, nuolat trokšti žinių, tau be galo svarbus bendravimas ir komunikacija. Valdant oro ženklams (svarstyklėms ir dvyniams) bei protui esant šaulio ženkle netinka jokia rutiniška, monotoniška veikla ar darbas tiesiog dėl pinigų ar pragyvenimo. Sieloje esi ieškotoja, tačiau trokšti ir materialios sėkmės, tačiau gali būti toks manymas, jog ji turi ateiti kažkaip kitaip, ne per sunkų darbą. Turi ypatingą talentą išsiaiškinti problemų priežastis, kol kiti vaikšto ratais, nes greitai perpranti dalykų esmę. Tai bebaimystė, nepriklausomybė ir didžiulis smalsumas bei filosofinė prigimtis.

Talentų daug, nes aukštas intelektas, įgimtas gebėjimas daug ką suprasti greitai, todėl gali pasimesti pati ko tau siekti ir kas labiausiai tinka, kadangi tai ir didžiulis nepastovumas. Tiesa tokia, jog tu neturi sprausti savęs į kažkokius rėmus ir bandyti įtalpinti save į vieną profesiją – didelis smalsumas ir žingeidumas bei filosofinė prigimtis skatina domėtis daug ir viskuo. Nors pati gali kartais pykti ant savęs, kad kiti va pastovūs, turi viena profesiją, bet derėtų nusiraminti ir priimti save, jog tai – visiškai ne tau.

Nr. 1  svarbiausia, jog tavo darbas nebūtų rutiniškas, darbas oise nuo 8 iki 17 val. Ir visa kita į ką bandoma įsprausti žmones. Kitas dalykas – tobuliausia, kai tavo veikla siejasi su užsienio šalimis, rašymu bei publikavimu ir nuolat atsinaujinančia informacija. Taigi tai stiuardesė, kelionių gidė, logistikos sritis ir bet kokia sritis, kuri siejasi su skrydžiais ir kelionėmis. Tavo darbe turi būti daug bendravimo ir mažiau skaičių ar dokumentų, taip pat tinka ir politika, agitacijos, mikrobiologija, genetika. Dėl filosofinės prigimties gali traukti ir religijos, šamanizmas, tantra, psichoterapija, todėl tai taip pat galima integruoti į mėgstamą veiklą arba padaryti tai tiesiog pomėgiu.

Na o finansinė sritis pakankamai gerai pas tave, tokie žmonės visada turi pinigų ir jie dažniausiai gali leisti sau pirkti tai, ko trokšta širdis. Tarsi papildoma apsauga finansų zonoje, kuri praktiškai niekada nepalieka žmogaus pinigų. Tiesa, tai ir poreikis turėti jų daug, išlaidauti, nors visumoje sakyčiau kad tu turi visas glaimybes tapti turtinga, tačiau tai būtinai turi sietis su aukščiau paminėta veikla – tavo veikloje turi būti integruotos kitos kultūros, šalys, užsienietis vyras, tu turi mokytis kuo daugiau kalbų, nuolat tobulinti savo sąmonę – tai tau atveria visus kelius.

 

2. Kokias asmenines savybes turėčiau stiprinti? 

Labai reikia dirbti su savimi, ne bereikalo ir toks klausimas, nes pirmame astrologiniame būste esanti rachu planeta duoda labai daug iliuzijų, pasimetimo, noro reikalauti daug iš kitų ir savęs matymo per netikrumo prizmę. Tu gali daug kentėti dėl santykių su kitais žmonėmis dėl savo tam tikrų neatidirbtų savybių, nes svarbiausia čia yra išmokti pažaboti savo ego ir nereikalauti dėmesio iš kitų tiek, kiek jie negali tau suteikti. Gali būti daug pamokų, kai tu manai jog kitiems duodi daug, o kiti tave nuvilia ir tada tu pati palieki situacijas, jautiesi neįvertinta ir pan. Šaulio ženklas papildomai ir rodo koncentruotis į laisvę ir nepriklausomybę, ieškoti atsakymų filosofijoje, religijoje, keliauti, neprisirišti prie žmonių ir jų mąstymo. Dabar netgi kaip tik ir yra toks periodas iki pat 2022 m., kai tu turi labai daug dirbti su savo ego, pastatyti jį į akistatą su savimi – ko aš reikalauju iš kitų, kiek aš dedu vilčių į žmones, kiek tos viltys žlunga dėl mano pačios susikurtų iliuzijų? Taip pat svarbu ir tai, ką paminėjau pirmoje dalyje, nes žmogus nelabai gali pabėgti nuo savęs – prigimtis yra oro su ugnies atspalvių, todėl būtų naivu save sprausti į žemišką prigimtį ar bandyti plaukioti ir svaičioti emocijų bangose. Komunikacija, kuri tau be galo reikalinga, turėtų būti tokiame daugiau paviršutiniškame lygyje, neprisirišant prie žmonių, o žiūrint į juos kaip į gyvenimo pamokas.