Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

SOLIARO KEITIMAS

Astrologų nuomonės dėl soliaro keitimo* išsiskiria: vieni teigia, jog tai būdas, leidžiantis kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, o kitų nuomone nereikia žaisti su likimu, nes tai kas lemta, vistiek bus skirta žmogui išgyventi. Ar iš tiesų veikia prognozės keitimas? Ar soliaro keitimas ir yra ta kertinė ašis, kai išskridus į kitą šalį kardinaliai pasikeis  gyvenimas ir nuo šiol Jūs gyvensite gražiai ir laimingai?

*Soliaro keitimas - tai gimtadienio prognozės keitimas. Kiekvienais metais per gimtadienį saulė grįžta į tą patį laipsnį, kokiame buvo gimimo metu. Šis momentas gali svyruoti paros laikotarpyje - tarkime jūs gimėte 1986-05-06 03:36 val. nakties, tačiau šiais metais saulė gali grižti į tą patį laipsnį 2019-05-06 02-08 val. Taigi grįžimo laikas gali šiek tiek skirtis. Esmė tame, jog būtent tuo momentu jūs galite būti kitoje pasaulio šalyje nei gimėte ir nuo to priklauso jūsų metiniai įvykiai ir poreikiai*.  SOLIARO KEITIMAS

Tiesa tokia, jog astrologija, kaip ir bet koks kitas dalykas gyvenime nėra absoliutas. Astrologija yra įrankis savo gyvenimo kokybės gerinimui bei savęs suvokimui kaip ir psichologija ar filosofija. Tinkamomis aplinkybėmis, sveiku požiūriu bei gebėjimu suvokti savo prigimtį galima koreguoti save ir taip pasirinkti (pritraukti) palankesnes aplinkybes. Taigi soliaro keitimas gali labai padėti tokiais atvejais, jeigu jūs niekaip negalite susilaukti vaikelio, jeigu niekaip nerandate tinkamos poros ar profesinio pašaukimo arba kaip tik šiuo metu esate "ant bangos" ir nenorite to prarasti. Be jokios abejonės visada veiks jūsų prigimtinis gimimo žemėlapis, reikalingos išmokti pamokos ir jūsų vidinė kokybė, tačiau esant labai prastai prognozei astrologas gali visada rekomenduoti išvykti per gimtadienį į kitą šalį. 

Kita soliaro keitimų pusė yra tokia, jog tai yra taip pat ganėtinai lengva duona, kaip ir bendrųjų prognozių rašymas liaudžiai ir lindimas į eterį. Lengva sudominti žmogų, jog tiesiog išvykęs į kitą pasaulio kraštą jis pabėgs nuo sunkumų ir jam nereikės pačiam spręsti bėdų. Vis tik astrologas gali patarti, suteikti galimybę suvokti dabartinę situaciją, tačiau negali nuspręsti už žmogų. Žmogus pats prisiima atsakomybę, tačiau tiesa yra tokia, jog keičiant soliarą iš tiesų aplinkybės dėliojasi taip, kaip jūs ir pageidausite.. Kitas klausimas – ar kasmet taip ir skraidysite jei tik kažkas prognozėje nepatiks? Ar tai nėra bėgimas nuo sunkumų, bėgimas nuo savęs? Neatmetama ir dar viena versija, jog soliaro keitimas iš tiesų įgalina žmogų keisti savo požiūrį ir užsiprogramuoti teigiamai, kas be jokios abejonės visada yra naudingiau nei pesimizmas, tačiau sveiko proto prarasti nereikėtų. Kartą pakeitęs soliarą ir tai patyręs žmogus gali pajausti didelę vidinę galią, jog daug kas priklauso nuo jo paties, o ne tik nuo išorinių aplinkybių. 

Taigi į soliaro keitimą galima žiūrėti iš įvairių pusių, taip pat kaip ir į viską gyvenime. Karminė pusė sakytų, jog kiekvienam skirti išgyventi tam tikri iššūkiai. Psichologiniu požiūriu taip, kaip ir Placebo efektas, taip gali suveikti ir soliaro keitimas. Astrologiniu požiūriu be jokios abejonės veiks nauja prognozė, tačiau senoji taip pat lieka kažkur šešėlyje ir tarsi dubliuosis. Be to verta įsidėmėti, jog keisdamas metinę prognozę žmogus tampa tarsi augalas išrautas su visomis šaknimis ir įsodintas į svetimą dirvožemį, o naujame dirvožemyje teks gebėti taikytis prie naujų sąlygų. Gilesnių pojūčių žmonės visada jaučia šiuos pokyčius, kadangi jie ištrūksta iš įprastų vėžių. Mitas, jog soliaro keitimas vyksta kažkaip mistiškai stebuklingai. Tiesa tokia, jog kuo stipresnių pokyčių tikitės iš savo gyvenimo ir kuo didesnių sunkumų bandote išvengti, tuo daugiau problemų gali iškilti prognozės keitimui. Visa tai tik tam, jog žmogus išmoktų įveikti iššūkius ir nugalėtų baimes. 

Asmeniškai galiu užtikrinti, jog keičiau savo prognozę tam, jog įsitikinčiau šia astrologine teorija praktiškai kaip ir viskuo gyvenime. Po šio momento įgalinau save nebijoti praktiškai nieko gyvenime, nes soliaro keitimas atvėrė man naujus horizontus. Tiesa, tai buvo tik vienas iš metodų, kurie padėjo pereiti į laikotarpį, kai klausoma širdies balso, o proto ir aplinkos manipuliacijos keliauja užnugaryje su tavimi. 

Užsakyti soliaro (metinės prognozės) keitimą galite užsakyti čia: 

http://www.astrologijosguru.lt/horoskopai/astrologines-konsultacijos