Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

PROFESIJOS PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

Profesijos pagal zodiako ženklą:

(MOKSLINIS VERTINIMAS: Paprastai žiūrint profesiją vertiname 10 astrologinį būstą, taip pat 1 būstą bei planetas 1 ir 10 būste. Taip pat įvertiname kurios stiprios, kurios silpnos planetos bei Naksatru rekomenduojamas profesijas. 

Taip pat svarbu atsižvelgti į 2 astrologinį būstą, nes jis rodo finansus. Finansams įvertinti reikalinga naudoti ir 11 būstą. 

Svarbu atsižvelgti ir kur daugiausiai planetų, nes ten žmogus apskritai bus linkęs save išreikšti. Taip pat 1 ir 10 būstų valdovų padėtis).

AVINAS. Karys, sportininkas, lyderis. Individuali veikla, nuosavas verslas. Kadangi išreikštos savybės yra savarankiškumas, entuziazmas ir veiklumas, tinka visos veiklos kur reikia daug ir aktyviai dirbti, taip pat darbai kurie reikalauja greičio ir greitų sprendimų.

JAUTIS.  Bankininkystė, buhalterija, žemės ūkis, papuošalų gamyba, dizainas, grožio sritis. Bendraja prasme rodo darbštumą, gebėjimą daug ir kantriai dirbti. Gali ištverti rutiną darbe.

DVYNIAI. Komunikacija, žurnalistika, pardavimai, rašymas, reklamos sritis, visos sritys, kuriose daug bendravimo ir komunikacijos. Taip pat transporto sritis. Iš esmės dvyniams reikia judesio ir veiksmo, todėl sunku dirbti monotonišką darbą. Mokytojas, pedagogas.

VEŽYS. Darbas iš namų, restoranai, mitybos konsultantas, tortų ir kt. Gamyba (viskas kas susiję su maistu, receptais). Taip pat darbas su vaikais ir moterimis, šeimos psichologas. Bendraja prasme tinka darbas kur būtų emocijų, jausmų. Auklės darbas, botanika ir zoologija.

LIŪTAS. Vadovaujamas darbas. Liūtas labai nori būti pats sau vadas ir susikurti darbo vietą, todėl jam sunku dirbti kitiems. Taip pat teatras, darbas su vaikais, scena, muzikantas, scenos artistas, modelis, aktorius ir pan.

MERGELĖ. Tarnautojas, iš esmės mergelės ženklas žymi samdomą darbuotoją. Taip pat tai visos profesijos susijusios su švara ir tvarka – valytojas, siuvėjas, tvarkos prižiūrėtojas, kasininkas ir t.t. Tinka dirbti su smulkmenomis, kontrole, gerai atlieka pavestas užduotis. Darbas mokslo ir technikos srityse.

SVARSTYKLĖS. Grožio ir teisės sritis. Viskas kame reikalinga harmonija ir taika arba kaip tik kova (atsižvelgiant į kitas padėtis). Tai teisininkas, juristas, rūbų modeliuotojas, darbas su kosmetika, kvapais.

SKORPIONAS. Darbas su mirtim, kasyklomis, šachtomis, taip pat visi „juodi“ darbai (prostitucija, banditai, narkotikai ir pan.). Psichologija, psichoterapija, magija. Taip pat visi darbai, kurie susiję su paslaptimis (seklys, šnipas, nusikaltimai, kriminalistika). Gydytojas.

ŠAULYS. Kelionės, gidas, Psichologas, seminarų vedėjas-organizatorius, koučeris, asmeninis tobulėjimo treneris, importas – eksportas, sąmonės plėtra. Taip pat mokytojas, pedagogas. Kalbų mokytojas.

OŽIARAGIS. Taupumas ir atsakomybė. Tinka verslas, bankininkystė, kalnakasyba, metalurgija, pramonė, žemės ūkis, architektūra, statyba, politiniai ir visuomeniniai veikėjai. Jiems labai svarbus statusas, pareigos, jų pavadinimai.

VANDENIS. Laisvės mėgėjas, todėl tinka nepriklausomos profesijos. Astrologija, IT sritis, numerologija, futurizmas. Mokslas, muzika, gyvūnai, sociumas, kovotojas už tiesą, įsitikinimus, bendruomenių įkūrėjas, filantropas.

ŽUVYS. Mistika, ekstrasensorika, sielos paslaptys, kunigas, religija. Taip pat darbas su skysčiais, žuvimis (akvariumai, žvejyba). Geras psichoterapeutas, visi darbai kur reikia „gilumo“.