Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

TRANSFORMACIJA Į LAIMINGĄ GYVENIMĄ

SIMONA BANE TAMAL VARAN

Kaina: 46 Eur 38 Eur

(1 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 4 Eur - į užsienio šalis nuo 9 Eur

Yra be galo daug literatūros, siūlančios suvokti savo mąstymo galimybes, mokančios,  kaip sėkmingai puoselėti kūnišką išvaizdą, tačiau iš tiesų pasigendama literatūros, kuri leistų pažinti savo vidinį pasaulį, savo sielą ir atskleistų amžino žinojimo paslaptis.

Tiek psichologijos, tiek psichoterapijos mokslai praktiškai orientuoti į proto pažinimą, todėl anksčiau ar vėliau tai veda į aklavietę, nes proto spekuliacijos ir žmonių fantazija yra neriboti.

 

Kaip nepasiklysti šiame pasaulyje siekiant dvasinio tobulumo?

 

Ši knyga – tai  kelrodis tiems, kurie siekia dvasinio tobulėjimo, tačiau jiems sudėtinga suprasti daugybės Vedų ir šventų raštų pateiktų dalykų esmę.

 

Šioje knygoje atrasite daug žinių apie žmogaus subtilaus kūno struktūrą – protą, emocijas ir jų įtaką gyvenimui. Knyga atskleidžia savęs pažinimą iš skirtingų polių ir kartu duoda supratimą, jog egzistuoja atraminė ašis, nuo kurios priklauso galimybė gyventi laimingą gyvenimą.

 

Ši knyga nėra orientuota į laikiną juslių patenkinimą.

 

Ji nėra orientuota į tai, kaip kažką gauti čia ir dabar.

 

Didžiausias jos tikslas – pažinti save kaip dvasinę sielą ir gauti pirminius amžino žinojimo aspektus, kuriuos mes jau turime savo sielos gelmėse, tačiau materijos pinklėse ne taip lengva viską prisiminti.

 

Reviews (0)

Parašykite atsiliepimą apie TRANSFORMACIJA Į LAIMINGĄ GYVENIMĄ

Būtina įvertinti prekę
Review Succesfully Submitted. Thank you