Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS + 21 BŪDAS KAIP VISADA VAIKŠČIOTI SU „STAČIU“

Rytų Jyotish (Vedų) + Prigimtinis lyčių teisingumas

Kaina: 84 Eur 55 Eur

(5 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Ši knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.
Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą. Ši knyga skirta ir vyrams, ir moterims, besidomintiems prigimtine lyčių tematika ir Visatos dėsniais. Nors pati siela yra belytė, tačiau šis faktas neturi nieko bendro su prigimtine lytimi.

+


Jeigu jūs gimėte su atitinkamais organais, tai reiškia, kad jūsų rolė šiame gyvenime yra tokia ir ne kitokia. Šiuolaikiniai lyčių nuokrypiai, išreiškimas savęs ne pagal prigimtį yra įtakoti natūralios evoliucinės eigos, tačiau tai nereiškia, kad mes turime priimti tai kaip normą. Tai yra nukrypimas nuo gamtos dėsnių, asmenybės pažeidimas, liga kaip ir bet kuri kita psichologinė liga (nerimo sutrikimas, fobijos, neuralgijos, asmenybės sutrikimas ir t.t.). Falo simbolika – tai vyriškos energijos simbolika ir nepaneigiamas faktas, kad tiek vyriška, tiek moteriška energijos jau labai mažai atitinka prigimtines dieviškąsias duotybes ir galimybes.
Valia, intelektas ir vidinis žinojimas – tai tie įrankiai, kurie padeda atsilaikyti prieš Žemėje egzistuojančią vadinamąją Adharma (ėjimą prieš natūralius gamtos dėsnius, Kūrėją ir gamtos įstatymus bei savųjų įvedinėjimas).

Reviews (2)

11-01-2024 Jurgita

Labai įdomios knygos, tikrai rekomenduoju, perskaičiau per 1ir 1/2 savaites :)

02-12-2022 Rahel

That's a awesome book I have ever read

Parašykite atsiliepimą apie Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS + 21 BŪDAS KAIP VISADA VAIKŠČIOTI SU „STAČIU“

Būtina įvertinti prekę
Review Succesfully Submitted. Thank you