Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS

Rytų Jyotish (Vedų)

Kaina: 49 Eur 39 Eur

(5 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Si knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.

Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą.

Reviews (21)

11-07-2022 Gerbėjas/a

Labai Faina knyga.... Labai lengvai suvokiama ir įsiminima Tikrai rekomenduoju ir lauksiu II Dalies :)

26-06-2022 Darius Gumuliauskas

31-01-2022 Stase Žaltauskaitė-Malūnavičienė

31-01-2022 Zivile

Skaniausiai kvepianti knyga kokia esu gavusi! Labai paprastai ir aiškiai parašyta. Tarsi man, nes mąstymas sutapo ir norėjosi vis neskubant grįžti ir grįžti dar paskaityti.

28-01-2022 Donata

Visų pirma – Ačiū Jums už šią knygą! Tai knyga – vadovėlis, savęs pažinimo link. Labai įtraukianti analizei, atsakymų ieškojimui. Tam, kas domisi astrologija, tai bus ypatingai vertingas pirkinys.

See More

Parašykite atsiliepimą apie Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS

Būtina įvertinti prekę
Review Succesfully Submitted. Thank you