Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

TIK 26 eur! 21 BŪDAS KAIP VISADA VAIKŠČIOTI SU „STAČIU“

Prigimtinis lyčių teisingumas

Kaina: 35 Eur 26 Eur

(4 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Tai vieno vienuolio dramatiška gyvenimo istorija. Istorijos eigoje herojus pragyveno dvilypį gyvenimą. Pirmą gyvenimo etapą jis paskyrė verslui, malonumams ir moterims, o antrajame etape drastiškai iškeitė prabangų gyvenimą, turtus ir malonumus , daugumos išsvajotąją Ameriką ir išvyko gyventi į vienuolyną Himalajų kalnuose Indijoje. Tai kupina jausmų ir emocijų knyga, kurioje atsiskleidžia didžiausios žmonijos paslaptys ir išgyvenimai bei seksualinės energijos galios jėga ir stiprybė bei jos panaudojimas.

Ši knyga skirta ir vyrams, ir moterims, besidomintiems prigimtine lyčių tematika ir Visatos dėsniais. Nors pati siela yra belytė, tačiau šis faktas neturi nieko bendro su prigimtine lytimi.

Falo simbolika – tai vyriškos energijos simbolika ir nepaneigiamas faktas, kad tiek vyriška, tiek moteriška energijos jau labai mažai atitinka prigimtines dieviškąsias duotybes ir galimybes.

Valia, intelektas ir vidinis žinojimas – tai tie įrankiai, kurie padeda atsilaikyti prieš Žemėje egzistuojančią vadinamąją Adharma (ėjimą prieš natūralius gamtos dėsnius, Kūrėją ir gamtos įstatymus bei savųjų įvedinėjimas.

Reviews (7)

23-01-2023 Silvija

Lengvai susikaitė, įdomi istorija, daug vertingos informacijos apie santykius, seksualinę energiją.

23-01-2023 Laima

Koncentruotas lobis.

14-12-2022 Romas

Smagi knyga, daug emociju ir daug geru patarimu. Is tikruju tai vieno zmogaus istorija su daug patirties ir patarimais

14-12-2022 Inga

Labai lengvai skaitosi, idomi- pamokanti istorija.

04-12-2022 Janina

Labai patiko knyga.

See More

Parašykite atsiliepimą apie TIK 26 eur! 21 BŪDAS KAIP VISADA VAIKŠČIOTI SU „STAČIU“

Būtina įvertinti prekę
Review Succesfully Submitted. Thank you