Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Live Zona

2021 m. PROGNOZĖ.
10-29-2020

Visa prognozė čia: 

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/2021-m-prognoze/94

About
2023 m. ASTROLOGIJOS MOKYMAI
06-01-2023

ŠEŠTOJI ASTROLOGIJOS KURSŲ GRUPĖ STARTUOJA NUO 2023 m. RUGSĖJO 1 d. ir dar joje yra vietų!

2023 m. GRUPINIAI ASTROLOGIJOS MOKYMAI

Trukmė - 10 mėn. (Pagrindas išdėstomas per 5 mėn.)

Pradžia - 2023 m. RUGSĖJO 1 d.

Studijos nuo 2023 m, Rugsėjo iki 2024 m. Liepos mėn.

STUDIJŲ PLANAS:

7 Mėnesiai Rytų Jyotish astrologijos studijos, 3 mėnesiai Vakarų astrologijos studijų integracija.

* Natalinis žemėlapis, jo sudarymas (Apie astrologiją kas tai ir kokią įtaką turi likimui, ženklai, būstai, planetos).

Prognozės, tranzitai, Dasa periodai, astrologinis suderinamumas, kaip pagerinti savo gyvenimą pažįstant planetas, daug praktinių įdomių užduočių, daug asmeninio priėjimo kiekvienam). Ši astrologinė programa:

https://om.astro.expert/home

* Vakarų astrologija (Uranas, Neptūnas, Plutonas. Planetų aspektai, pažintis su soliarais, ZET9 programa).

Apie mane:

Kartu su astrologija esu jau dvylika metų.

Pradžia buvo Vakarų astrologijos studijos, studijavau pati ir daug tyrinėjau praktiškai - mano aplinkoje beveik nebuvo likę žmogaus, kuris nebūtų gavęs analizės pagal asmeninius gimimo duomenis.

Astrologija visus tuos metus buvo mano dalis ir didžiulė praktika, nes aš žmogus ne tik teoretikas, bet ir praktikas, kuris visas tiesas išnagrinės pats ir netaikys kažko, ko pats savo kailiu nepatyrė, nepraėjo, neištyrė.

Kai Jupiteris atėjo į mano devintąjį astrologinį būstą į mano gyvenimą atėjo dvasinis vedlys ir mokytojas, kuris turėjo stiprią astrologinę praktiką. Tai buvo ir tebėra aukščiausias mano sąmonės šuolis ir tai įvyko tada, kai įgalinau savyje praktiką jog atkristų mano gyvenime viskas kas netikra. Vienas po kito krito nereikalingi žmonės ir situacijos ir mano kelionė į tikrumą nulaužė visus nutrupėjusius medžius ir nuėmė visus netikrus akinius.

Šioje kelionėje sekė Rytų Vedų astrologijos studijos su žinomais pasaulyje astrologais Rami Bleckt ir Arjun Chakraborty.

Šioje kelionėje sekė ir du metus trukusios psichoterapijos studijos, kurias nutraukiau prieš karantiną, nes toliau klausiau savo širdies balso. Tuo pačiu ir prigimties, nes suvokiau, kad negaliu būti sistemos dalimi ir aklai vykdyti kažkieno sukurtą sistemą.

Nes sistema tik pasekėjams, bet ne kūrėjams.

Dėl savo individualios prigimties aš neturiu būti tas, kas nesu ir daryti to, ko man nereikia. Taip pat ir kiekvienas iš jūsų.

Taigi astrologijos mokymai bus orientuoti į savęs pažinimą ir kiekvieno skirtingą ir unikalią prigimtį.

Tai nebus paprasta ir primityvi medžiaga - tai bus giluminis savęs ir Rytų Jyotish astrologijos mokslo pažinimas.

Šiame kelyje galbūt suvoksite kad astrologija ne jums ir atrasite savo kryptį. Šiame kelyje galbūt suvoksite, kad astrologija yra nedaloma jūsų gyvenimo dalis.

Mokymo programa apims ne tik astrologiją, bet ir sąmonės ugdymą, ugdys ryšį su tikruoju Aš, įtrauksiu ir psichologijos bei psichoterapijos pagrindus tam, kad suvoktumėme drauge visatos veiksmus ir atoveiksmius bei suvoktumėme išorines įtakas ir pagaliau... SAVE.

Maksimalus grupės skaičius – 30 žmonių.

Kas norėsite ir susidomėjote rašykite jau dabar.

Bus daug spontaniškumo ir nuostabių patirčių. Jokių rėmų. Tik asmeninė pažintis su astrologija ir pačiu savimi.

Pasirašysime konfidencialumo sutartį ir pirmoji įmoka bus iš karto už 3 mėn. Praėjus trims mėnesiams studijas nutraukti galėsite bet kada.

Bus išduodami kursų baigimo pažymėjimai tiems, kas baigs visą kursą ir išlaikys egzaminą (10 mėn.).

Pajauskite širdimi!

Studentus atsirinksiu, visų norinčių nepriimsiu.

Visų studijų kaina (10 mėn.) 1080 Eur/men.

Reikalinga turėti šią knygą:

https://astrologijosguru.lt/astrologija-2X2-pats-sau...

Pirma įmoka už 3 mėn, o po to kas mėnesį (po trejų mėnesių galės bet kada nutraukti studijas).

SIMONA el paštas astrologijosguru@gmail.com.

Tel. Nr. +37067463300.

FB messenger Simona Banė. Internetinis puslapis: http://www.astrologijosguru.lt

ĮMOKAS GALIMA MOKĖTI IR KAS MĖNESĮ (nuo 4 men).

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=2lyDeMAW_UE&t=2s

PAŽIŪRĖK Į DANGŲ IR SUPRASI, KAIP TVIRTAI TU GALI STOVĖTI ANT ŽEMĖS

RYTŲ IR VAKARŲ ASTROLOGIJOS SKIRTUMAI
10-26-2020

Kadangi labai daug klausimų iškyla kodėl tarkime mano mėnulis pagal Vakarietišką astrologiją yra AVINE, o aš sakau kad ŽUVYSE ir t.t. atsakau – Šiuo metu vis labiau pereinu prie Rytų Vedų Youtish astrologinės sistemos, tačiau dar naudoju ir Vakarietišką.

Kodėl taip skriasi šios sistemos kad net ženklai neatitinka ir ar tai reiškia kad Vakarietiška netiksli? Ne, tai to nereiškia, tačiau akcentuoju – visas skirstymas į dvyliką zodiako ženklų yra tikrai melas. Vakarietiška Sistema yra gera, tačiau ji reikalauja begalybės rodiklių įvertinimo. Tuo tarpu Rytų astrologinė Sistema tiksliai parodo koks ženklas yra žmogus pagal ascendentą (lagną, mėnulį ir galiausiai saulę). Taip pat noriu akcentuoti, kad visatos veiksmas ir atoveiksmis yra toks, kokia yra jūsų koncentracija, sąmoningumas, darbas su savimi ir dvasinių dalykų atsvara materijai. Burtai veikia ir programavimo principu, todėl astrologija skirta sąmoningiems žmonėms.

Rytų astrologija įvertina astronomijos mokslo pasiekimus ir vertina žemės ašies pasislininkimą. Tai reiškia, kad žiūrint į planetas stovint ant žemės matome Vakarietiškos astrologijos vaizdą, tačiau žvelgiant iš šono matysime tiksliau ir dėl to šiai dienai tas pasisilinkimas yra 23 laipsniai. Žvelgiant per astrologinę programą tai reikštų kad visas planetas stumiame 23 Laipsniais atgal. Pavyzdžiui jeigu mano mėnulis yra jaučio 15 laipsnyje tai patraukus atgal jis bus avino 22 laipsniai.

Vakarų astrologija ir Rytų astrologija skiriasi tuo, jog Vakarietiška sistema yra daugiau orientuota į žmogaus materialią išraišką ir fizinį kūną bei jo žemiškus tikslus. Tokia sistema daugiau mato žmogų per jo ego prizmę ir pagal tai projektuoja gyvenimo aplinkybes, kurias žmogus gauna atitinkamai pagal savo sąmonės išsivystymą. Tuo tarpu Rytų astrologija, Vedinė filosofija yra daugiau nukreipta į žmogaus sielą, dvasią, į jo tikruosius tikslus šioje žemėje. Vakarietiška astrologinė sistema remiasi saulės padėtimi, o Rytų astrologija – mėnulio. Mėnulio padėtis žmogaus horoskope žvelgiant per Rytų astrologiją ir derinant su gimimo Nakshatra rodo tikrąją vidinę žmogaus prigimtį, tuo tarpu saulės padėtis rodo daugiau žmogaus materialią išraišką ir atspindi jo ego.

Galima teigti, kad abi sistemos yra teisingos, priklausomai nuo žmogaus sąmoningumo. Žmogus nėra pajėgus keisti gyvenimo aplinkybių, tačiau visada gali keisti požiūrį. Tikėjimas, susitelkimas, gebėjimas įsiklausyti į savo vidinį balsą atveria žmoguje jo sielos balsą. Egzistuoja teorija, jog siela pasirinkdama fizinį kūną gauna keletą gyvenimo scenarijų pasirinkimų ir pamato savo egzistencijos žmogiškame pavidale išraišką tarsi kino filme. Kai kurie žmonės, kurie giliau jaučia savo sielos prigimtį, geba prisiminti tam tikrus epizodus, todėl taip paaiškinama tai, jog dažnai žmogus žino, jaučia savo būsimą gyvenimo scenarijų. Būtent šią programą atspindi ir planetų išsidėstymas gimimo žemėlapyje.

Ne paslaptis, kad vedinė filosofija labai akcentuoja vyriškąją ir moteriškąją prigimtį, kai tuo tarpu Vakarietiška sistema visus įvelka maždaug į vienodą apvalkalą, kuriame žmogaus fizinis kūnas tampa belytis. Ar galima teigti, kad kažkuri iš jų yra teisinga, o kažkuri ne?

Kiekvienas žmogus į šį pasaulį atėjo siekti skirtingų tikslų ir kiekvienas skirtingais metodais bando atrasti tą tikrąjį savo kelią, kuriame džiaugiasi jo širdis. Todėl tai kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Jeigu žmogus daugiau orientuotas į materialius dalykus, verslą, pinigus, fizinį kūną, materialaus turto kaupimą ir jo palikimą vaikams bei tiesiog pernelyg neieško būties atsakymų, žinoma kad jam labiau tiks Vakarietiška sistema. Tuo tarpu žmogus, kurio pagrindinis tikslas yra sąmoningumo ugdymas ir kuris tiki, jog yra kažkas aukščiau, kas reguliuoja visatos principus, daugiau atsakymų ras remdamasis Rytų (vedine) astrologija.

AKCENTAI:

Planetos skirtingai reiškiasi kai žmogus yra neišmanyme, aistroje arba dorybėje , taip pat jeigu jis atradęs ryšį su Dievu.

Horoskopo interpretacija visada priklausys nuo interpretatoriaus (astrologo).

About
VIDINĖ LAISVĖ. IŠ OŽIARAGIO Į VANDENĮ.
10-26-2020
Naujausias!!
Vidinė laisvė. Ką turėjome suvokti šiuo periodu.
GRUPINIAI ASTROLOGIJOS MOKYMAI
03-10-2021

Prieš devynerius metus stojau į akistatą su astrologijos mokslu. Buvo be galo sunku, nes didžioji dalis informacijos intuityviai atmetė, o aš visada klausiau savo širdies balso, tik tada nebuvau iki galo išsigryninusi kas tai. Siekdavau bendrauti forumuose, ieškojau informacijos internete, tačiau viskas buvo iš tuščio į kiaurą.

Tada po pusmečio paieškų atėjo konkreti ir reali informacija ir tos informacijos dėka gavau konkrečius astrologijos pradmenis be jokių svaičiojimų ir nuokrypių. Tada dar nesuvokiau savęs kaip sielos ir savo mokslinį protą patenkinau.

Po to sekė keletas bendraminčių grupių, nes dėl savo pačios ribų ir uždarumo pritraukiau žmones, kurie nenorėdavo atsiverti. Kai pati ėmiau įgarsinti savo tikruosius jausmus ir mintis po truputį į mano gyvenimą ėmė ateiti žmonės, kurie padėjo suvokti savo prigimtį vis giliau ir giliau.

Po septynerių individualaus nagrinėjimo metų ir didžiulės praktikos, kai Jupiteris atėjo į mano devintąjį astrologinį būstą į mano gyvenimą atėjo dvasinis vedlys ir mokytojas, kuris turėjo stiprią astrologinę praktiką. Tai buvo ir tebėra aukščiausias mano sąmonės šuolis ir tai įvyko tada, kai įgalinau savyje praktiką jog atkristų mano gyvenime viskas kas netikra. Vienas po kito krito nereikalingi žmonės ir situacijos ir mano kelionė į tikrumą nulaužė visus nutrupėjusius medžius ir nuėmė visus netikrus akinius.

Šioje kelionėje sekė Rytų Vedų astrologijos studijos su žinomais pasaulyje astrologais Rami Bleckt ir Arjun Chakraborty.

Šioje kelionėje sekė ir du metus trukusios psichoterapijos studijos, kurias nutraukiau prieš karantiną, nes toliau klausiau savo širdies balso. Tuo pačiu ir prigimties, nes suvokiau, kad negaliu būti sistemos dalimi ir aklai vykdyti kažkieno sukurtą sistemą.

Nes sistema tik pasekėjams, bet ne kūrėjams.

Dėl savo individualios prigimties aš neturiu būti tas, kas nesu ir daryti to, ko man nereikia. Taip pat ir kiekvienas iš jūsų.

Šiandien aš jaučiu, kad jau galiu tai daryti.

Išaušo tam diena.

Astrologijos mokymai prasidės 2020 m. Rugsėjo gale, tam žinoma parinksiu tinkamą datą ir atsirinksiu žmones. Kiekvienas mokysis pagal individualų planą, kadangi kiekvieno prigimties kelias skirtingas. Jūs nesate šablonai.

Šiame kelyje galbūt suvoksite kad astrologija ne jums ir atrasite savo kryptį. Šiame kelyje galbūt suvoksite, kad astrologija yra nedaloma jūsų gyvenimo dalis.

Mokymo programa apims ne tik astrologiją, bet ir sąmonės ugdymą, ugdys ryšį su tikruoju Aš, įtrauksiu ir psichologijos bei psichoterapijos pagrindus tam, kad suvoktumėme drauge visatos veiksmus ir atoveiksmius bei suvoktumėme išorines įtakas ir pagaliau... SAVE.

Maksimalus grupės skaičius – 20 žmonių.

Kas norėsite ir susidomėjote rašykite jau dabar.

Studijos tęsis nuo spalio iki birželio mėnesio. Taigi viso aštuoni mėnesiai.

Bus sukurtas bendras narių forumas, kuriame bendravimas nebus limituotas ir laiko savo neskaičiuosiu – bendrausime atsižvelgiant į „noriu“, o ne į „reikia“.

Žinoma atsiųsiu visą astrologinę medžiagą ir organizuosiu atsiskaitymus, kurie bus tikras atsipalaidavimas sielai, o ne privalomybė.

Taip pat susitiksime gyvuose seminaruose arba online atsižvelgiant į tai, kaip veiks mūsų prisitraukimo dėsnis.

Bus daug spontaniškumo ir nuostabių patirčių. Jokių rėmų. Tik asmeninė pažintis su astrologija ir pačiu savimi.

Jei nenorėsite tęsti visada galėsite nutraukti.

Užsakius visą kursą ir mokant iš anksto taikoma nuolaida.

Bus išduodami kursų baigimo pažymėjimai.

Taigi astrologinė medžiaga, kiekvieną savaitę trunkanti asmeninė pamoka, asmeninis gimimo horoskopas kas norės rašytas mano pačios ir asmeninės prognozės sudaromos drauge.

Vieno mėnesio studijų kaina apie 100 Eur.

Taigi rašykite per messengerį registracijai, arba el. paštu astrologijosguru@gmail.com.

Pajauskite širdimi. Tam turite laiko, bet registruoti norėčiau iki liepos mėnesio.

Beje bus privaloma susipažinti su astrologijos pagrindais, duosiu nuorodas ir knygų nuorodas, nes pagrindų mokyti tikrai neturiu tikslo. Einu giliai į sielą, o ne teorijos pagrindus, kuriuos galima rasti knygose ir internete.

Visų norinčių nepriimsiu, pajausiu širdimi ar tinku aš, ar reikalingas kitas mokytojas.

About