Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

TALISMANŲ GALIA

Talismanų yra įvairių: runos, pasagos, mylimų žmonių dovanos, kristalai ir t.t.

Aukštesniame lygyje šventojo mokytojo ar Guru nuotrauka, Dievybės ir dvasinį pasaulį simbolizuojančios statulėlės.

Viskas yra energija, todėl talismanas neveikia be žmogaus, o žmogus gali gauti dovanų, netikėtai atrasti sau tinkamą talismaną su atitinkama vibracija arba tiesiog vieną po kito pirktį talismanus taip siekdamas tapti galingesniu. Tiesa tokia, jog talismanai veikia lygiagrečiai su žmogaus energetinėm vibracijom, todėl jau vien įsigijus brangiausią kristalą neverta manyti jog daugiau nieko nebereikia daryti. Patys galingiausi talismanai tie, kurie ateina kaip ženklai – netikėtai patraukia akį keliaujant senamiesčio gatve, gaunami dovanų, seminaro metu patraukia įsigyti kaip tolimesnio gyvenimo kryptį rodantis ženklas ir pan.

Taigi didžiausia talismanų galia esti tada, kai žmogus atitinkamai dirba su savimi ir atitinkamai pagal savo vidinę kokybę pasirenka ir talismaną.

Ypač didelę vertę turi talismanai, akmenys, Rudrakshos ir pan. įkrautos šventose vietose. Kas kita, kai energetiškai pakrauna pats žmogus, - tuomet jis perduoda savo asmeninę vibraciją ir tuo reikia pasidomėti, t.y. ar tas žmogus eina su Dievu ar kokia energija. Jeigu žmogus naudoja talismanus pats savo baimei kompensuoti – jis perduos tokias vibracijas. Jeigu žmogus laimingas, išmintingas, dvasingas – jis perduos atitinkamas vibracijas kitam.

Man asmeniškai svarbiausi gyvenimo dalykai atėjo tiesiog patys. Aukščiausios žinios atvažiavo tiesiai į namus iš šviesaus žmogaus tada, kai mano energetinė terpė tam pasiruošė. Gavusi Reiki gydymo iniciacijas norėjau gilinti žinias toliau ir radau tiesiog spintoje knygą, kurią pirkau prieš keletą metų ir dabar jos net įsigyti galimybių nebėra ir tokios kokybės knygą būtų sunku rasti. Lygiai taip pat nutiko ir su Mukhi Rudraksha Nr. 1. Kai visiškai pilnai ėmiau atitikti jo savybes jis tiesiog atsirado savaime šalia manęs. Taigi visiškai neabejotina kad talismanai, akmenys, brangakmeniai tiesiog papildo panašias energetines vibracijas kaip ir panašių energetinių laukų žmonės susitinka kai jų vibracijos atitinka ir išsiskiria tada, kai nebeatitinka.