Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

ŠVENTIEJI MUKHI RUDRAKSHA KAROLIUKAI

Vieni iš pačių ypatingiausių ir švenčiausių Indijoje randamų talismanų yra Muhi karoliukai, kurie iš tiesų yra sudžiovintos sėklos Rudrakša šventojo Šivos medžio. Nors praktiškai visi induistai yra susipažinę su šiais šventais karoliukais, tačiau ne visi žino, jog jie iš tiesų yra augalinės kilmės.

MUKHI PARUOŠIMO PROCESAS

https://www.youtube.com/watch?v=ZDmo_UvQpIc

Legenda byloja, kad Rudrakšos medis atsirado kaip Dievo Šivos ašaros žmonijos labui. Šiva kartą pateko į gilią meditacijos būseną. Kai jis išėjo iš šios būsenos ir atvėrė akis, gilus džiaugsmas ir ramybė, kurią jis jautė, buvo išreikšti kaip ašaros, nubėgusios žemyn jo skruostais ir nukritusios ant žemės. Iš šių ašarų atsirado Rudrakšos medis.
Žodis „Rudraksha“ iš tikrųjų kilęs iš dviejų sanskrito žodžių - „rudra“, lordo Šivos sinonimas ir „aksha“, reiškiantis akis.

Rudraksha medis yra vidutinio dydžio, amžinai žaliuojantis medis. Vaisiai (uogos) yra balkšvi, įvairaus dydžio nuo maždaug 3–40 mm. Visiškai prinokę vaisiai padengiami mėlynu apvalkalu. Taigi karoliukai kartais vadinami „mėlynių karoliukais“. Šios sėklos, vėliau pagaminamos į Mukhi karoliukus, kurie yra nepaprastai brangūs. Labiausiai paplitusios yra keturių ir penkių briaunų karoliukai.

Rudraksha karoliukai suteikia psichinės tvirtybės, galios, puoselėja intuiciją, pasitikėjimą savimi, neša sėkmę, stiprina dvasinius pojūčius, tvirtina ryšį su Dievu, didina pasitikėjimą savimi ir sąmoningumą.