Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Live Zona

SENOVINIS AJURVEDOS MOKSLAS. KĄ RYTŲ MEDICINA SIŪLO VIRUSŲ GYDYMUI?
03-22-2020

Rytų medicina akcentuoja holistinį požiūrį į žmogaus kūną, taigi apima visus kūnus, ne tik fizinį bet ir energetinį, psichinį bei dvasinį.

Vakarietiška apima dažniausiai tik fizinį kūną, t.y. ji skirta išimtinai skubančiam Vakarietiškos kultūros žmogui, kuris neva neranda tikrojo laiko sau, savo psichikai ir dvasiniam gyvenimui.

Corona virusas yra išgydomas natūraliai, jeigu žmogaus imuninė sistema stipri.

Išvažiuodama į Indiją žinojau, kad palikusi vieną takelį atrasiu didžiulį taką. Tai papildomai prie astrologijos žinių integruojamos žinios apie akmenis, jų panaudojimą asmeniškai stiprinant kiekvieno žmogaus reikalingą planetą kad jis jaustųsi maksimaliai gerai, o kur ir didžiulis senovinis Ajurvedos mokslas, kuris leidžia žmogui vėl grįžti arčiau gamtos.

Chemija tai yra ta pati natūrali gamta, tik žmogus kombinuodamas jos resursus ir chemikalus išranda vaistus, tačiau tam tikra prasme jie yra naturalūs, nes yra paimti iš natūralios gamtos. Niekas nesusikuria iš kosmoso, viskas yra iš mūsų žemės gamtos. Tam tikru būdu išgauta iš augalų, iš žemės, iš gyvūnų ir tai yra visa ko mišinys.

Didžioji dalis teorijos teigia, kad Corona sukurtas cheminiu būdu, o ne atsirado natūraliai. Šiuo atveju taikant Ajurvedos mokslą ir gydant Corona virusą bei kitus silpnesnius virusus, netgi gripas.

Reikalinga naudoti tris žmogaus neįvertintus augalus.

Taigi receptas toks: Reikia šaltalankio šakelės, eglės ir pušies šakelių. Juos reikės dėti ant abiejų riešų ir abejų čiurnų. Šaltalankis stiprina imuninę sistemą, šildo, turi savyje virusų naikinimo energijos ir daro žmogų geresnės, platesnės širdies, taigi veikia pozityviai energetinį kūną. Pušis ir eglė suteikia kovingumo, Marso energijos, ryžto bei irgi turi viruso naikinimo savybių ir taip organizmas savaime kovoja prieš virusus. Jeigu pastebėsite, eglyne niekada nerasite jokių piktžolių, nes eglė savyje turi naikinimo dvasią. Pušis veikia panašiai kaip eglė, bet veikia švelniau, tačiau irgi labai efektyviai.

Šias tris šakeles (didžiausia dalis turi būti šaltalankio) įvynioti į medžiagėlę, geriausia aišku lininę, bet nebūtina ir apsirišus riešus ir čiurnas prabūti 24 val. Kas 24 val. keisti į naujas šakeles. Šis metodas naudingas ir profilaktikai ir gydymui.

Kai jūs geriate arbatas ir t.t. jos veikia fizinį kūną, o toks metodas paveikia ir psichinį, taigi poveikis yra 100 kartų stipresnis, todėl naudodamas tokį metodą žmogus jausis energetiškai kur kas stipresnis ir energetinis fonas pasikeis. Žmogus jausis stipresnis, aktyvesnis, kovingesnis. Tai labai stipri energija.

Imbieras yra mitas, jis turi netgi neigiamą poveikį psichiniam kūnui. Imbieras šaldo organizmą, o ne šildo ir neturi viruso naikinimo savybių. Juodi pipirai turi antivirusinį poveikį, todėl ir vyrauja metodas juoduosius pipirus sumaišyti su medumi, nes tai unikalus metodas išvalyti Pranos energijas bei palengvinti alergijų simptomus. Šitą metodą naudoja jogai prieš atlikdami asanas ir meditacijas. Juodieji pipirai sumaišyti su medumi išvalo visus energetinius kanalus, pranas (gyvybines energijas).

About
APIE SAULĖS IR MĖNULIO UŽTEMIMĄ. APIE KALĖDAS.
12-25-2019

APIE SAULĖS IR MĖNULIO UŽTEMIMĄ
APIE KALĖDAS

Saulės užtemimas šiemet įvyksta rodos tokiu netinkamu laiku, kai visiems dar labiau norisi šokti ir dainuoti, blizgėti ir žibėti. Nes taip norisi išpirkti visus likusius bankukinus, kurie išoriškai išsišokusiais geltonais nudailintais spygliais slepia tuščią vidų....

Užtemimų periodas, t.y. saulės užtemimas įvyks gruodžio 26 dieną 07-14 val. Vilniaus laiku. Mėnulio užtemimas įvyks sausio 10 dieną 21-10 val. Taigi vėl susidaro užtemimų koridorius. Šiuo metu užtemimai itin dažnėja ir įtraukia visą užtemimų koridorių tik tam, jog žmonės atsisuktų į savo vidų...

Nes visatoje nieko nėra bereikalo. Turėsime net šešias planetas ožiaragio ženkle ir visa tai rodo, kad "Adjos amigos" – laikas atsisveikinti su kai kuriomis vertybėmis, bet tuo pačiu ir visuomenės kaukėmis. Ožiaragis yra statuso vergas, todėl tokia didžiulė planetų sankaupa suteikia beribes galimybes žmonėms suvokti, kiek juose tikrumo ir kiek jie tarnauja dirbtinėms vertybėms.

Nes visur rasite pilna aprašymų, jog per Naujuosius metus žibėti reikia sidabrine spalva. Ir jei net žibėsite šia spalva, bet traškinsite žandikaulį nuo dirbtinės šypsenos savo taip nekenčiamai uošvienei – nuo to niekas nepasikeis.

Geriau žybėkite balta spalva, kuri kaip nė viena kita ant paviršiaus ištaško į paviršių visą juodąją pusę. Be galo sunku dėvėti baltą spalvą tiems, kurių vidus užterštas, tada geriau slėptis po juodais rūbais... Taip, juodi rūbai visada slepia vidinį gėdos, kaltės jausmą ir slepia jausmus.

Nes Kalėdos įprastai metas, kai privaloma aplankyti tuos, kurių šiaip neaplankoma... Ir melas sau, jog nėra tam laiko visus metus... Užtemimų periodas vers atsigręžti į tai ir vers prastai jaustis tuos, kurie tai daro iš pareigos, o ne skatinami vidinės meilės.

Nes nesvarbu kiek įmantriausių patiekalų ant stalo.

Nes nesvarbu ar užsidėjote blizgutį ant galvos.

Nes ne esmė, kad atsėdėjote mamos taip lauktas tris valandas prie stalo jei tam nebuvo laiko ištisus metus.

Nes nesvarbu, kad eilinį kartą visą šventinį periodą lakstėte per parduotuvės ir nervinotės dešimt kartų pailgėjusioje eilėje.

Svarbu tik tai, kiek tai darote iš širdies ir meilės artimiesiems.

Ką iš tiesų reikėtų padaryti jau rytoj, prabudus penktą ar šeštą valandą ryto prieš užtemimą, tai užsidegti žvakę ir vizualizuoti kaip sudega visos nuoskaudos. Po ritualo išsitrinti jūros druska ir palįsti po dušu – vizualizacijoje visas nuoskaudas paleisti kartu su vandeniu į kanalizaciją.

Nerekomenduojama niekur važiuoti, ypatingai nėščioms moterims.

Neabejotinai palanku užsiimti dvasine praktika ir visą periodą susitelkti į save ir paanalizuoti kiek jūs viską darote iš pareigos, o kiek iš vidinio širdies jausmo. Tai nepalankus metas santykiams įtvirtinti, vaikams pradėti, verslo sprendimams ir apskritai jokiems sprendimams.

Na taip, jei daryčiau ką noriu, tai išvis nieko nedaryčiau? Netiesa! Kai pailsi ir atsiriboji nuo bereikalingos pareigų naštos kiekvienas susitikimas su brangiais žmonėmis tampa didžiule švente.
Ir ne tik per Kalėdas.

Šis užtemimas didžiulis išbandymas. Jis gi susidarė per patį įkarštį ir šventinį maratoną, kai atsiriboti nuo įpirštų visuomenės nuostatų atisiriboti bus be galo sunku.
Tie, kurie sugebės per šį periodą atlikti askezę ir praleisti jį ramiai, susitelkdami į save be jokios abejonės išloš labai daug. Tame ir visa karma.

Neramus protas yra tik didžiulių praeityje sukauptų nuoskaudų kratinys ir švenčių periodas tik įrodo neramaus proto egzistavimą, kai lekiama, gaminama ir po to viskas skandinama klozete arba konteineriuose.

Nes net daugiau suteiktų laisvadienių kiekvienam tai didžiulė dovana apmąstyti tikrąsias vertybes. Vertybes, kurias galima rasti kasdien su šalia esančiais žmonėmis nelaukdami švenčių...

 

About
2020 m. ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ I DALIS
12-01-2019
Astrologinė prognozė 2020 m. I DALIS
ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ 2020 M. II DALIS
12-01-2019
Astrologinė prognozė 2020 m. II DALIS
2020 m. ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ
12-01-2019

Saturno ir Plutono konjukcija, kuri buvo visais 2019 m. kulminuos 2020 m. vasario ir kovo mėnesiais ir griaus pamatines nuostatas ir vertybes. Visa tai jau dabar vyrauja žmonijos pasąmoniame lauke, nes žlunga autoritetai ir vertybės. Vienas iš tokių yra medicinos autoritetas ir vis pasikartojantys skiepų skandalai. Valdžia Lietuvoje ir taip neturi autoriteto, tačiau šis planetų susijungimas gali sugriauti absoliučiai visas jumyse dar esančius autoritetus ir to pasekoje galite jausti absurdo jausmą – tai kuo gi tikėti?

Saturnas ožiaragyje kartu su plutonu besąlygiškai griaus vertybes, pamatines nuostatas ir skatins kuo greičiau pereiti į naują epochą – vandenio, kuri žymi laisvę, unikalumą, vienatvės džiaugsmą ir skatina žmones išlipti iš savo pačių nusistatytų ribų ir trukdžių. Jau dabar daug kur galite išgirsti, kad pamatinės vertybės nebėra tiek prasmingos, visur tvyroja įtampa tarp nuostatos kas iš tiesų yra šeimos samprata ir kaip integruoti į visuomenę homoseksualius asmenis bei kiek laisvės duoti vaikams kad jie gerbtų savo tėvus. Visas šias pamatines vertybes griauna Plutono ir Saturno konjukcija ir skatina žmones pokyčiams ir vertybių peržiūrai. Vandenio epocha skatins suvokti, jog kiekvienas iš mūsų yra atskiras individas, o prisirišdami prie kitų žmonių mes tiesiog neevoliucionuojame, todėl prisirišusiems prie šios sampratos šis perėjimas gali būti itin skaudus. Tai nereiškia kad dabar turite skirtis ar nesirūpinti savo vaikais – tai reiškia, kad pirmiausia reikia priimti save kaip unikalų individą ir liautis žaistis antros puselės žaidimus. Tie, kurie sugebės tai padaryti jau dabar pajus mažiau griaunančių aplinkybių savo gyvenime.

Uranas galutinai perėjo į jautį šių metų gegužę ir skatins naujoves finansuose, apie kurias jau girdime pereinamuoju laikotarpiu. Viena iš tokių naujovių – kriptovaliutos. Piniginių greitu laiku visai nebeliks, kaip ir tūkstančio kortelių. Naujausios technologijos užvaldys bankus, banknotus ir visą finansinę sritį ir po penkerių metų jau viskas kardinaliai bus pasikeitę piniginėje sistemoje. Labai lengvai šiuo metu vyks manipuliacijos finansais diegiant išmaniąsias technologijas, todėl tikrai verti užsikasti lobį. Tiesa, kas yra lobis spręsti jums, nes lobio samprata taip pat kardinaliai keisis šiuo laikotarpiu.

Laimės tie, kurie vienu metu sugebės lavinti daugybę įgūdžių ir reikalui esant pragyventi iš skirtingų šaltinių. Pralaimės tie, kurie saugiai laikysis savo nuostatų, profesijos, įsitikinimų ir nesitaikys prie sparčiai besikeičiančio pasaulio.

Neptūnas žuvyse bus iki 2025 m., kai pradės pereidinėti į avino ženklą. Taigi Neptūnas žuvyse tai tobulas laikas dirbti ties savo širdimi ir tuo, jog visi atsakymai yra jūsų pačių viduje... tiesa, retas šiais laikais gali tą pajausti, nes visos technologijos ir materija užgniaužia dvasią ir šio pojūčio tiesiog nebelieka. Palaima, amžinybė, žinojimas – tai sielos prigimtis. Jai nieko nereikia. Širdis visada duoda teisingus atsakymus, nes joje Dievas. Tuo tarpu proto žaidimai gali taip įtraukti, jog vietoj to šis laikotarpis bus tuščiai praleistas savęs gailėjimui, kitų gailėjimui, proto manipuliacijoms ir žaidimams, kurie nieko neduoda. Stebėti ženklus ir jausti širdimi – toks šio periodo tikslas. Taip pat išsilaisvinti iš materijos ir susikoncentruoti ties savo pojūčiais kas ir yra kelias link AŠ SIELA pojūčio.
Žmonės vis labiau pamėgs cirkininkus bei žaidėjus, kurie moka žaisti jausmais. Taip, Kali Jugos laikotarpiu labiausiai gerbiamas žemiausias visuomenės sluoksnis (juokdariai, dainininkai, aktoriai) ir mažiausiai gerbiamas aukščiausias sluoksnis – dvasininkai.
Daugiau video reportaže.

I DALIS
https://www.youtube.com/channel/UCTQ90H8N6wl0B5FE-H1b2tQ
II DALIS
https://www.youtube.com/watch?v=oCdWXSF1WTk

P.S. Bendrosios prognozės kiekvienam zodiako ženklui yra iliuzija. Atitikmuo tame labai menkas, nes kiekvieno žmogaus gimimo žemėlapis turi asmeninį išsidėstymą ir asmeninius tranzitus, direkcijas, luna kartą, Navamsa kartą ir visas kitas padėtis.

About