Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

ASTROLOGINĖS KONSULTACIJOS

About

Egzistuoja daugybė Astrologijos mokslo šakų ir sistemų. Pagarba joms visoms. 

Nagrinėdama asmeninius gimimo horoskopus naudoju Vedų Jyoutish astrologijos sistemą, tačiau remiuosi ir Vakarietiškosios astrologijos žiniomis, ypač sudarinėdama prognozes.

Rytų astrologija didžiausią dėmesį skiria mėnuliui, tuo tarpu Vakarietiška - saulei.

Astrologija labai tiksliai parodo ko mes atėjome į šį pasaulį, kokie mūsų tikslai, kokias asmenines savybes gavome ir ką turime išmokti.

Astrologijoje aiškiai matyti gyvenimo periodai, kurių metu turėsime daugiausiai iššūkių, o taip pat periodai, kai sėkmė bus mūsų pusėje. Atsižvelgiant į tai patariama planuoti gyvenimo įvykius, kadangi rezultatai labai priklauso nuo astrologinio periodo. 

Kiekvieno iš mūsų siela atėjo išmokti tam tikras gyvenimo pamokas, kurios aiškiai matyti per Jyoutish Vedų astrologijos sistemą. Rachu ir Atmakaraka tiksliau nei bet kuri kita sistema parodo ką turime išmokti, todėl tai žinodami galime išvengti daugybės klystkelių.

Tiems, kurie netiki siela astrologija taip pat labai padeda, bet tada naudoju Vakarietiškąją astrologijos sistemą. Atitinkamai pagal norus, kurie ir yra visko varomoji ašis žmogus kiekvienais metais gali skristi į pasirinktą šalį ir taip keisti savo metinę prognozę. 

Astrologė Simona

img

Kartu su astrologija keliauju jau aštunti metai. Daugelį metų tyrinėjau ir konsultavau remiantis Vakarietiška sistema, tačiau šiuo metu sudarydama asmeninius horoskopus integruoju ir Rytų (Jyoutish) astrologiją. Astrologiją tyrinėju plačiai, giliai ir nuodugniai pripažįstant kiekvieno žmogaus unikalumą bei individualumą, o analizuodama asmeninius horoskopus integruoju bendras ezoterines, psichologijos ir psichiatrijos žinias. Šiuo metu studijuoju Geštalto psichoterapiją Vilniaus Geštalt Psichoterapijos institute.

Daug metų buvau kovoje su neramiu protu ir mintimis, kol išorinės aplinkybės privertė atsigręžti į save, į savo tikruosius poreikius. Naujas mano gyvenimas etapas remiasi gyvenimu širdimi, kai mėgaujuosi kiekviena diena, o asmeninių horoskopų ir ateities prognozių rašymas man yra galimybė atskleisti žmogaus sielos poreikius, jo kelią ir pamokas, kurias kiekvienas turi išmokti šiame gyvenime. 

Astrologines konsultacijas teikiu raštu, sudarau asmeninius horoskopus ir metines prognozes. Įvertinusi dabartinę žmogaus gyvenimo situaciją padedu suprasti save, atrasti vidinius pasąmoninius blokus ir juos išlaisvinus kurti šviesesnę ateitį. 

Išsilavinimas:

Verslo ir administravimo bakalauras (finansų vadyba). Kauno technologijos universitetas.

Geštalto psichoterapijos studijos. Vilniaus Geštalto institutas.

Vedų astrologija. Institute of Vedic Astrology. Indija.