Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

Rudrakšų mala su geltonojo safyro uolienomis 19 eur

Rudraksų mala su Geltonojo Safyro uolienomis

108 karoliukai.

Geltonasis safyras aktyvuoja Jupiterį ir 7 čakrą. Jupiteris - tai aukščiausio žinojimo planeta. Tai laimė, pozityvas, sėkmė, gebėjimas atsirinkti tikrąsias žinias, galimybė sutikti tikrąjį dvasinį mokytoją. Ugdo dvasingumą ir sąmoningumą. 

Tai yra labiausiai paplitę Rudrakshos karoliukai ir tinkami nešioti visiems. Ypatingai geras poveikis jaučiamas su Shiva skamboo arba Ram Ram mantromis.

Nešiojant Rudraksha vėrinį galite išlaisvinti savo vidinį potencialą, kuris užsigniaužia dėl aplinkos įtakos ir negebėjimo pajausti savo tikrojo AŠ. Karoliai suteikia apsaugą nuo svetimos energetikos ir padeda geriau pajausti save, savo vidinį balsą, o taip padeda įgalinti norus, transformuoti problematiškas gyvenimo situacijas.

Talismanai ypač veikia, kai jie yra derinami atitinkamai su žmogaus vibracija. Rudraksha karoliai yra tiesgiogiai susiję su Dievu Šiva ir mantromis. Taigi derinant šias dvi energijas galima susikurti labai efektyvią apsaugą ir energiją. Dievas Šiva yra atsakingas už norų pildymąsi ir pildo praktiškai visus norus ko tik žmogus paprašys, tačiau už kiekvieno noro išsipildymą tenka auginti ir savo asmenybę, todėl šis talismanas gali labai padėti siekiant pozityvių tikslų.

Daugiau apie Rudrakhsas čia:

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/sventieji-mukhi-rudraksha-karoliukai/62