Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS

Rytų Jyotish (Vedų)

Kaina: 49Eur 39Eur

(5 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Ši knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.
Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą.

Reviews (18)

31-01-2022 Zivile

Skaniausiai kvepianti knyga kokia esu gavusi! Labai paprastai ir aiškiai parašyta. Tarsi man, nes mąstymas sutapo ir norėjosi vis neskubant grįžti ir grįžti dar paskaityti.

28-01-2022 Donata

Visų pirma – Ačiū Jums už šią knygą! Tai knyga – vadovėlis, savęs pažinimo link. Labai įtraukianti analizei, atsakymų ieškojimui. Tam, kas domisi astrologija, tai bus ypatingai vertingas pirkinys.

14-01-2022 Rasa Sipeliene

Ir as giriuosi, kad turiu, skaitau po kelis puslapius i diena. Labai gerai ir aiskiai parasyta, tikrai idomu skaityt ir mokintis.

14-01-2022 Ilona Juozapaviciute

Knyga tobula. Tiek žinių, viskas tik patvirtina mano įtarimus. Aš tokia nustebusi negaliu dar patikėti, skaitau ir suvokiu kiekvieno gyvenimo etapo prasmę aš dar esu ekstazėje, nors tik įpusėjau. Įsitikinusi aš perskaitysiu knygą ne vieną kartą.

12-12-2021 Jolita

Noriu jums padėkoti už šią nuostabią knygą. Kiekvienas mano rytas dabar prasideda tyloje geriant rytinę kavą ir skaitant jūsų knygą. Man taip įdomu. Tai tarsi naujos dienos įkvėpimo ir apmąstymo šaltinis. Nauja diena prasideda su gilesniu visko apmąstymu. AČIŪ ❤️

See More

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS"

Būtina įvertinti prekę
Sent Succesfully