Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS

Rytų Jyotish (Vedų)

Kaina: 49Eur - 39Eur

(5 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Ši knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.
Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą.

Reviews (16)

14-01-2022 Rasa Sipeliene

Ir as giriuosi, kad turiu, skaitau po kelis puslapius i diena. Labai gerai ir aiskiai parasyta, tikrai idomu skaityt ir mokintis.

14-01-2022 Ilona Juozapaviciute

Knyga tobula. Tiek žinių, viskas tik patvirtina mano įtarimus. Aš tokia nustebusi negaliu dar patikėti, skaitau ir suvokiu kiekvieno gyvenimo etapo prasmę aš dar esu ekstazėje, nors tik įpusėjau. Įsitikinusi aš perskaitysiu knygą ne vieną kartą.

12-12-2021 Jolita

Noriu jums padėkoti už šią nuostabią knygą. Kiekvienas mano rytas dabar prasideda tyloje geriant rytinę kavą ir skaitant jūsų knygą. Man taip įdomu. Tai tarsi naujos dienos įkvėpimo ir apmąstymo šaltinis. Nauja diena prasideda su gilesniu visko apmąstymu. AČIŪ ❤️

08-12-2021 Monika Pakatilyte

Pirmas ispudis ispakavus "WOW kokia grazi, o kaip kvepia!!" Nekantraudama pradejau skaityti ir puslapiai vertesi vienas po kito kaip karstas peilis per sviesta. Gera, silta ir paprasta skaityti. Po paprastais suprantamais zodziais jauti kas yra daug daugiau tikros gilios reiksmes juose. Labai esu dekinga uz knyga. Autoriai idejo visa savo sirdi. Sios zinios tinkamose rankose yra auksinis raktas.

08-12-2021 Anonimas

Labai Branginu Simona , ir dziaugiuosi isigijusi sia knyga . Labai lengvai skaitosi , atrodo kad skaityciau savo mintis . Gal del to kad abi esame siek tiek panasios , Marsas 1 buste . Taigi , Knygos autoriams linkiu kuo didziausios Sekmes Kuryboje . Lauksiu Tesinio .

See More

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS"

Būtina įvertinti prekę
Sent Succesfully