Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

TIKRŲ AKMENŲ UOLIENŲ VĖRINYS PLANETŲ STIPRINIMUI

7 akmenų uolienos, kurie stiprina atitinkamas planetas ir čakras. Šiame vėrinyje yra skirtingų akmenukų uolienos, kurios turi poveikį atskiroms gyvenimos sritims. Kai problematiška viena sritis, kai reikia iškelti konkrečią planetą, tada reikalingas GRYNUOLIS akmuo.

Taigi Koralas skirtas 1 čakrai aktyvinti Marso planetą. Pirmos čakros planeta Marsas, spalva - raudona. Koralas suteikia energijos, skatina aktyvumą, aistrą, kovą. Taigi jis tinka kai žmogus jaučia energijos ir ryžto trūkumą.

Mėnulio akmuo ir perlas 2 čakra, stiprina mėnulį. Mėnulis - jausmai, šeima, vaikai, moteriškumas. Perlas reikalingas kai norisi susilaukti vaikų, bet tame yra problemų, baimių. Taip pat kai moteris turi pernelyg daug vyriškos energijos. Perlas reikalingas kai silpnas mėnulis (ypač jeigu pagal Rytų astrologiją jo laipsnis mažiau nei 10).

Verinyje taip pat yra rubino uolienos. Rubinas tai saulės energija, taigi tinka tiems, kuriems reikia aktyvinti saulę, o ji suteikia ryžto veikti, aktyvuoti savo sėkmę, siekti tikslų, "šviesti" ryškiausiomis spalvomis.

Smaragdo uolienos, katės akis bei geltonojo safyro uolienos šiame derinyje taip pat aktyvuoja kitas planetas.

Smaragdas aktyvuoja Merkurijaus planetą (penktą čakrą, padeda lavinti intelektą, pasirinkti teisingą informaciją, išmokti atverti savo jausmus per kalbos dovaną, lengvai bendrauti ir komunikuoti).

Katės akis - Rachu planeta. Tai mažytė katės akies uoliena, nes apskritai Rachu planetą aktyvinti labai atsargiai, kadangi tai demoniška planeta.

Geltonasis safyras - Jupiteris. Jupiteris - didysis mokytojas, sėkmės planeta, gerosios karmos planeta.

Taigi vėrinys pakankamai neutralus ir tinka daugumai, kai tuo tarpu esant poreikiui aktyvuoti vieną sritį reikia konkrečiai tam skirto akmens. Pavyzdžiui kai silpna venera bus reikalingas deimantas, o jį atitinka taip pat ir rožinis kvarcas, kristalai, tačiau tam, kad pastarieji kristalai atitiktų bent dalelę deimanto jo reikia didelių kiekių, tačiau poveikis vistiek jaučiamas. Taip pat ir rudraksha!! Kaina 25 eur.

Apie Rudraksas plačiau štai čia:

http://www.astrologijosguru.lt/naudinga-zinoti/sventieji-mukhi-rudraksha-karoliukai/62