Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

RUDRAKHSA MUKHI VĖRINYS

RUDRAKHSA MUKHI VĖRINYS

Šis vėrinys yra sudarytas iš Rudrakšos sėklų, kurie vadinami 5 Mukhi Rudraksha. Tai yra labiausiai paplitę Rudrakshos karoliukai ir tinkami nešioti visiems. Ypatingai geras poveikis jaučiamas su Shiva skamboo arba Ram Ram mantromis.

Nešiojant Rudraksha vėrinį galite išlaisvinti savo vidinį potencialą, kuris užsigniaužia dėl aplinkos įtakos ir negebėjimo pajausti savo tikrojo AŠ. Karoliai suteikia apsaugą nuo svetimos energetikos ir padeda geriau pajausti save, savo vidinį balsą, o taip padeda įgalinti norus, transformuoti problematiškas gyvenimo situacijas.

Talismanai ypač veikia, kai jie yra derinami atitinkamai su žmogaus vibracija. Rudraksha karoliai yra tiesgiogiai susiję su Dievu Šiva ir mantromis. Taigi derinant šias dvi energijas galima susikurti labai efektyvią apsaugą ir energiją. Dievas Šiva yra atsakingas už norų pildymąsi ir pildo praktiškai visus norus ko tik žmogus paprašys, tačiau už kiekvieno noro išsipildymą tenka auginti ir savo asmenybę, todėl šis talismanas gali labai padėti siekiant pozityvių tikslų. 

Kaina 12 Eur.