Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.
Blog

2 MUKHI RUDRAKSHA

Dvipusis karoliukas simbolizuoja dvi vyraujančias energijas - vyrišką ir moterišką. Rasti antrą pusę, su kuria būtų jaučiamas absoliutus balansas yra didžiulis iššūkis. 2 MUKHI RUDRAKSHA turi didžiulį poveikį taikai ir harmonijai tarp dviejų žmonių. Jis ypač tinka žmonėms, kurie ieško antrosios pusės ir nori tokio žmogaus, kuris būtų antroji sielo pusė, įneštų balansą ir harmoniją asmenybei bei subalansuotų vyrišką ir moterišką energiją. Kadangi partnerystė nėra tik santykis šeimoje, šis karoliukas tinka ir verslo partnerio santykiams bei apskritai žmonėms, kurie iš prigimties nėra individualistai, o daugiau orientuoti į santykius, bendradarbiavimą. Šio karoliuko paskirtis - stabilizuoti dvasinę ir materialią žmogaus gyvenimo puses.

Gyvatės ornamentai simbolizuoja Shivos ir Parvati sąjungą ir juos kaip vieną vienetą. Parvatė yra Šivos atsiribojimo nuo pasaulio atsvaras. „Kena upanišadoje“ vaizduojama kaip atverianti dievams Brahmano pažinimą.

Tai itin retas karoliukas. Jis stabilizuoja neigiamą mėnulio įtaką, todėl tinka tiems, kurių mėnulis silpnas.

Padeda apsispręsti kai reikia greitų sprendimų, neutralizuoja neigiamas mintis, mažina polinkį į depresiją. Esminis jo poveikis yra santykių stabilizavimas ir darna bei padeda pritraukti tinkamą antrąją pusę vienišiems žmonėms.