Tai yra profesionali astrologinė konsultacija, asmenybės detali analizė, porų suderinamumas, metinė astrologinė prognozė ir viskas kas gali būti naudinga jums ir jūsų dvasiniam augimui.

Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS

Rytų Jyotish (Vedų)

Kaina: 49Eur

(5 Įvertinimai)

Pristatymo kaina: Lietuvoje nuo 3 Eur - į užsienio šalis nuo 7 Eur

Turinys:

Ši knyga atveria senovės Rytų Jyotish astrologijos paslaptis ir leidžia žmogui pažinti visatą ir planetų įtaką. Ji apima pagrindinius faktorius astrologijos moksle, kurie leidžia sudaryti asmeninį gimimo horoskopą tiek sau, tiek kitiems. Knygoje yra daug praktinių pavyzdžių, todėl tai yra teorinis ir praktinis vedlys į astrologijos mokslą.
Tikroji astrologijos mokslo paskirtis yra padėti žmogui pažinti save ir suprasti savo gyvenimo tikslus, siekius, savybes, santykių problematiką bei profesines galimybes. Astrologija – tai kelias į savo sielą.

Reviews (13)

08-12-2021 Monika Pakatilyte

Pirmas ispudis ispakavus "WOW kokia grazi, o kaip kvepia!!" Nekantraudama pradejau skaityti ir puslapiai vertesi vienas po kito kaip karstas peilis per sviesta. Gera, silta ir paprasta skaityti. Po paprastais suprantamais zodziais jauti kas yra daug daugiau tikros gilios reiksmes juose. Labai esu dekinga uz knyga. Autoriai idejo visa savo sirdi. Sios zinios tinkamose rankose yra auksinis raktas.

08-12-2021 Anonimas

Labai Branginu Simona , ir dziaugiuosi isigijusi sia knyga . Labai lengvai skaitosi , atrodo kad skaityciau savo mintis . Gal del to kad abi esame siek tiek panasios , Marsas 1 buste . Taigi , Knygos autoriams linkiu kuo didziausios Sekmes Kuryboje . Lauksiu Tesinio .

26-11-2021 Teresa Ivanov.

Ačiū! Knyga šiandien jau mano namuose. Pradėjau skaityti, man prie dūšios.

26-11-2021 Kristina Valayer

Si knyga tai lobis. Joje viskas paaiskinta issamiai ir nuosekliai, gerai isigilinus nesunkiai atrasite save, suprasite kas jums skirta, ka galite keisti ir kaip realizuoti save. Rekomenduoju kaip viena geriausiu astrologijos knygu. Aciu tau, Simona !

25-11-2021 Daiva

Puiki knyga.Daug išsamios ,naudingos ,įdomios informacijos sudėta. O taip pat autorių daug širdies įdėta kuriant šią knygą

See More

Parašykite atsiliepimą apie "Astrologija 2X2. PATS SAU ASTROLOGAS"

Būtina įvertinti prekę
Sent Succesfully